АНЕСТЕТИКИ, АНЕСТЕЗУЮЧИЙ КРЕМ
- Топ продаж0116399 ₴В наявності Оптом і в роздріб
Нині у сфері косметичних процедур дедалі частіше домінують нехірургічні, проте, інвазивні і потенційно болючі процедури, які часто описуються як «швидкі та безпечні» альтернативи хірургії. Таким чином, пацієнти очікують на швидкі, але вражаючі результати, досягнуті за допомогою процедур, які можна безпечно проводити протягом перерви на обід. Щоб задовольнити їхню потребу, дерматологи постійно шукають анестетики, які були б найбільш ефективними, але також приносили б найменший ризик для пацієнта і мали б мінімальні (або взагалі не мали) небажані побічні ефекти.
Існує багато видів анестезії, яка використовується дерматологами під час косметичних процедур. З широкого спектру доступних варіантів місцева анестезія стала найпопулярнішим і популярним методом. Популярність місцевої анестезії під час дермокосметичних процедур, безсумнівно, пов'язана з унікальним характером цих процедур і тим, що вони зазвичай пов'язані з точними медичними втручаннями, які, як правило, обмежуються маленькими ділянками шкіри.
Біль є звичайним бар'єром для косметичних процедур і полегшення страху перед хворобливими втручаннями має вирішальне значення для задоволення пацієнта. Місцеві анестетики ефективні та прості у використанні та особливо цінні для пацієнтів з фобією голки. У деяких випадках ці засоби можуть застосовуватися пацієнтом до прибуття, що скорочує час відвідин.
Що таке місцева анестезія?
Місцева анестезія відноситься до використання препарату під назвою анестетик, щоб тимчасово знеболити невелику ділянку вашого тіла. На відміну від загальної анестезії, місцева анестезія не дає вам заснути.
Місцева анестезія має кілька видів:
Термінальна. При термінальній (поверхневій) анестезії місцевий анестетик поширюється на слизові оболонки, рани, виразки, свіжі грануляції. Для термінальної анестезії ми часто використовуємо анестезин, дикаїн, ксикаїн, тримекаїн, а не новокаїн через дратівливі здібності (у високій концентрації)
Інфільтраційна. Це змішаний вид місцевої анестезії, при якому нервові закінчення та волокна відключаються через пошарову інфільтрацію тканин розчином місцевої анестезії. Для інфільтративної анестезії використовують новокаїн, ксикаїн, тримекаїн, ультракаїн.
Провідникова. Це введення анестетика в ділянку нервових стовбурів, чутливих корінців спинного мозку. Для цієї анестезії використовуються новокаїн, ксикаїн, тримекаїн, ультракаїн.
Місцеві анестетики блокують нервову провідність поблизу місця їх введення, тим самим викликаючи тимчасову втрату чутливості у потрібній області
Існує кілька клінічних методів місцевої анестезії:
Місцеве, неінвазивне введення шляхом застосування препарату у вигляді спрею, мазі чи крему.
Місцеві холодоагенти, такі як спрей, що охолоджує, з етилхлоридом.
Інфільтраційна анестезія із застосуванням препаратів, призначених для місцевої анестезії
Блок анестезії, наприклад - блок, який є ін'єкцією місцевого анестетика в околиці периферичного нерва для анестезії в його області.
Анестезія за допомогою інфільтративної тумісцентної техніки.
Найпопулярніші та найефективніші місцеві анестетики містять лідокаїн або бензокаїн як активні інгредієнти і використовуються у формі розчинів, кремів, гелів та спреїв. Вважається, що анестетики у вигляді крему є більш сильнодіючими, ніж інші види препаратів.
Давайте трохи познайомимося з основними компонентами анестетиків і дізнаємось, як вони працюють.
Бензокаїн (етиламінобензоат) є місцевим анестетиком складного ефіру. Він доступний у концентрації до 20%. Він не токсичний, але може викликати місцеві алергічні реакції, особливо після тривалого чи багаторазового використання. Бензокаїн погано розчиняється у воді і має погану абсорбцію в серцево-судинній системі, таким чином він довше залишається в місці застосування, забезпечуючи тривалу тривалість дії.
Лідокаїн доступний у вигляді розчину або мазі з концентрацією до 5% і у вигляді спрею з концентрацією до 10%. Він має низький відсоток алергічних реакцій, але активно поглинається шкірою, і застосування надлишкової кількості лідокаїну може швидко потрапляти до серцево-судинної системи, що призводить до підвищення рівня анестетика в крові та високого ризику передозування. Таким чином, на шкіру варто наносити мінімальну кількість крему для зовнішнього застосування і рекомендується вибирати дозовані спреї, якщо вибрано аерозольний препарат.
Прилокаїн є найбільш популярним місцевим анестезуючим засобом на основі аміду. Він використовується у поєднанні з іншими місцевими анестетиками. Прилокаїн є вторинним амідом, на відміну лідокаїну. Максимальна доза прилокаїну для дорослих становить 6 мг/кг. Загальна доза не повинна перевищувати 400 мг у дорослих. Прилокаїн відносно безпечний для застосування у вагітних жінок із статусом вагітності категорії B.
Місцеві анестетики дуже корисні для зменшення дискомфорту,болі і тривоги під час косметологічних процедур. Традиційні місцеві анестетики з бензокаїном і лідокаїном в якості активних інгредієнтів доступні в різних формах, і продукти слід вибирати в залежності від передбачуваного застосування. . Незважаючи на рідкість, місцеві анестетики можуть викликати алергічні реакції або побічні ефекти, такі як метгемоглобінемія. Таким чином, дерматолог повинен ретельно вивчити історію пацієнта і бути максимально обережним, щоб не передозувати пацієнта