GINGIFAST CAD ELASTIC (Гінгіфаст Кад Еластик), що сканує м'який А-силікон

ОПИС
GINGIFAST CAD ELASTIC (Гінгіфаст Кад Еластик), сканувальний м'який А-силікон для відтворення ясна, 2 картриджі по 50 мл. Твердість за Шором 40
Додаткові силікони Gingifast призначені для відтворення морфології ясен на моделях незнімних протезів і імплантатів. Zhermack пропонує найвідповіднішу маску для ясен для всіх видів застосування.
Gingifast CAD, скануваний рідкий силікон, доступний у двох версіях: Rigid і Elastic, завершує асортимент. Його можна сканувати та читати, не вимагаючи світловідбивних спреїв, він створений для максимальної продуктивності під час отримання 3D-даних, економії часу, спрощення процесів і поліпшення якості.
Характеристики
• Різні жорсткості: пружна 40 Шор А, жорстка 70 Шор А
• Час схоплювання: 10 хв
• Пропорція змішування 1:1
Переваги
• Сумісний із різними техніками, які використовуються для виготовлення штучних ясен (прямих і непрямих)
• Чудові естетичні результати
• Завдяки формулі Gingifast CAD можна використовувати дуже маленькі наконечники для змішування, зменшуючи відходи силікону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zhermack |
| Країна виробник | Італія |
- Ціна: 1 830 ₴/упаковка




